Kenyérvágókés NORDIC KITCHEN 24 cm, Eva Solo
Kód: ES515404100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Az Eva Solo a Nordic Kitchen kollekcióban egy új, luxus késkészlettel rukkolt elő, amelyet a japán kézműves hagyományok szellemében alkottak meg.

Kenyérvágó kés Nordic kitchen:
- Extra tartós kés 60 HRC keménységű acéllal.
- A kivételesen éles penge exkluzív japán damaszkuszi acélból készült.
- Az anatómiai Pakkawoodból készült nyél jól illeszkedik a kézbe és sokkal pontosabb szeletelést tesz lehetővé.
- A penge éle mindkét oldalon 13-15°-os speciális japán szögben van csiszolva
- A speciális keskeny késtest megkönnyíti a vágást
- Nem mosogatógépben mosható
- A kés nem alkalmas fagyasztott élelmiszerek, csontok és más nagyon kemény összetevők vágására
- A teljes kollekcióban 5 különböző típusú kés vásárolható meg

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5706631182423 |
| Méret: | 24 cm |
| Pengehossz: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Kenyérvágó kés |
| Sorozat: | Eva Solo Nordic kitchen |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Eva Solo |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Eva Solo Nordic Kitchen knives
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| A dán Eva Solo társaság 1913 óta kiváló minőségű termékeket kínál rendkívül kifinomult funkcionális dizájnnal. | ![]() |
