Kenyérvágókés MO-V 23 cm, Samura
Kód: SMRSNMVNCHTermék részletes leírása
A Samura kések a legjobb japán és svéd acélból készülnek, 58 - 61 HRC-re edzettek. A pengék japán formájúak, és a hegytől finoman kúposodnak, ami fantasztikus vágási teljesítményt biztosít. A Samura késeket 17 fokos szögben élezik. Ez több, mint a japán késeknél, de kevesebb, mint az európai késeknél. A fogantyúkhoz a legjobb modern anyagokat használják fel: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok.
Keresel egy igazán minőségi kenyérvágó kést? Ez a kés első osztályú és nagyon magas minőséget kínál (mint minden Samura kés). Hullámos pengéje sok apró, de nagyon éles fogból áll. Könnyedén felvághat vele kemény és ropogós héjú ételeket, valamint például puha és lágy muffinokat is. És mindezt anélkül, hogy az ételt szétmorzsolnánk. Ennek a professzionális késnek a pengéje nagyon hosszú, így nagyméretű élelmiszerekhez is alkalmas. És ez nem csak egy sütemény (például egy nagy torta), hanem egy lenyűgöző dinnye vagy egy szerényebb grapefruit is lehet.
A Samura kések fő előnyei:
- a legjobb japán és svéd acélból készült, 58 - 61 HRC-re edzett
- fantasztikus vágási teljesítmény a japán pengeformának és a hegyétől finom kúposságnak köszönhetően
- 17 fokos élezési szög (azaz nagyobb, mint a japán késeknél, de kisebb, mint az európai késeknél)
- nyelek a legjobb modern anyagokból készültek: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok
Specifikáció:
- Teljes hossz: 37 cm
- Penge hossza: 23 cm
- Súly: 221 g
- rozsdamentes acél
- Markolat anyaga: G-10
- Kézmosás ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4751029320438 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 23 cm |
| Pengehossz: | 23 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Kenyérvágó kés |
| Sorozat: | Samura Mo-V |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!