Japán kés GOURMET 17 cm, Wüsthof
Kód: WU1035046017100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A multifunkciós santoku kés az ázsiai konyhához halak, húsok és zöldségek vágásához. Oldalán pengehornyok találhatók, amelyek megakadályozzák a vágott élelmiszerek tapadását. A kés a Gourmet sorozat része, amelyben kovácsolatlan kések találhatók speciális technológiával élezett, extrém élességet garantáló kés. A formázott fogantyúk szintetikus anyagból készülnek, és higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között, a kapcsolat szegecselt. A kések tökéletesen kiegyensúlyozottak és kényelmesen illeszkednek a kézbe.
Specifikáció:
- Praktikus, többcélú kés nem csak az ázsiai konyhához
- Kivágások a penge oldalán
- Gourmet termékcsalád
- Kovácsolatlan kés
- Speciális technológiával csiszolva a maximális élesség érdekében
- Ergonomikusan formázott szintetikus fogantyú
- A penge zökkenőmentesen kapcsolódik a fogantyúhoz, és szegecselve van
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Optimálisan kiegyensúlyozott
- Mosogatógépben mosható
- Penge hossza: 17 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél Santoku kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293105925 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 17 cm |
| Pengehossz: | 17 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Gourmet |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!