Gourmet bárd 17,8 cm és Twin Sharp Zwilling késélező
Kód: ZW36130001Termék részletes leírása
LEÍRÁS
A készlet késélezőt és húsvágó bárdot tartalmaz a Zwillingtől. A kés pengéje különleges acélból készült, a króm és a szén kiegyensúlyozott kombinációjával, ami a prémium acél készítésének titka. Az acél keménysége 57 HRC (Rockwell-skála), és a FRIODUR nevű technológiával jégkeményre edzett, ami a pengét korrózióállóvá, rugalmassá és hosszú ideig élesnek tartja. Az aprítót elsősorban az ázsiai konyhában használják húsok, köztük csontok, vagy nagyméretű zöldségek aprítására.
A Twin Sharp élező praktikus és nagyon könnyen használható. Ideális a kések eredeti élességének visszaállítására. Helyezze az élezőt egy sima munkafelületre, fogja meg az ívelt műanyag részt, és a kés pengéjét 4-5 alkalommal vezesse végig teljes hosszában az élező V alakú nyílásán. Az élező hossza 16,5 cm.
SPECIFIKÁCIÓK
A csomag tartalmazza:
1 x húsvágó bárd, 17,8 cm hosszúságú penge
1 x Késélező, hossza 16,5 cm
Anyag: rozsdamentes acél (késpenge), műanyag (késnyél, élezőtest)
Szín: ezüst, fekete
Garancia: 50 év a késpengére, egyéb alkatrészek 2 év
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hentes kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839377365 |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | ZWILLING Gourmet |
| Margin: | E |
| Gyártó: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!