Filézőkés RED SPIRIT 18 cm, F.Dick
Kód: FDCK8175418100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A vékony és nagyon rugalmas penge lehetővé teszi a baromfi kicsontozását és a friss hús bőrének eltávolítását. Ideális a halak feldolgozásához is. A kész filék pontosan úgy néznek ki, ahogyan szeretné: ízletesek, egészben és pontosan vágva. Már első pillantásra érezhető a Red Spirit késsorozat inspirációja, szenvedélye és lelkesedése. A sorozat kései rendkívül élesek. A pengék nagyon vékonyra vannak csiszolva és polírozva. Az ázsiai késekre jellemző kerek markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe, és nem okoz zúzódásokat.
Specifikáció:
- Praktikus kés hús- és halfeldolgozáshoz
- A Red Spirit sorozatból
- Vékony, rugalmas penge
- Rendkívül éles
- Kerek fogantyú
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Nem okoz hólyagokat
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 18 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Filéző kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215167139 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Filézőkés, csontozókés |
| Sorozat: | F.DICK Red Spirit |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!