Filézőkés 1905 18 cm, F.Dick
Kód: FDCK8195418Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A vékony és nagyon rugalmas kés lehetővé teszi a baromfi kicsontozását és a friss hús bőrének eltávolítását . Ideális a halak feldolgozásához is. A kész filék pontosan úgy néznek ki, ahogyan szeretné: ízletesek, egészben és pontosan vágva.
Az exkluzív 1905 design sorozat a hagyományos kézművességet modern szellemben ötvözi a történelmi design elemeivel. 1905-ben Friedr. Dick kifejlesztett egy sorozat szakácskést tömör kötéssel a korábban használt szegecsekhelyett. 1905 óta ezt az egyedi kialakítást modern anyagok és gyártási technikák felhasználásával fejlesztették tovább. A penge speciális német XcrMoVMn rozsdamentes acélból készült. Egyedülálló, finoman diszpergált, rugalmas, dinamikusan éles pengével rendelkező anyagot állítottak elő egy kihívást jelentő keményítési technológiával.
Specifikáció:
- Praktikus kés filézéshez, kicsontozáshoz stb.
- Az 1905-ös sorozatból
- Szegecsek helyett szilárd kötések
- Speciális német nemesacél
- Dinamikus éles penge
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 18 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Filéző kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215084184 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Filézőkés, csontozókés |
| Sorozat: | F.DICK 1905 |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!