Tapadásmentes serpenyő ADAMANT COMFORT 28 cm, 3,2 l, Fissler
Kód: FS159105281000100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ahogy a termékcsalád neve is mutatja, az Adamant serpenyőket nemcsak kiváló hőtechnikai tulajdonságaik, hanem nagyfokú tartósságuk is jellemzi. A szilíciumkarbid részecskékkel történő felületkezelésnek köszönhetően a serpenyő kiváló vezetőképességettart fenn, miközben nagymértékben ellenáll a karcolásoknak és egyéb mechanikai sérüléseknek. Így mindenféle aggály nélkül használhat fémszerszámokat .
Ezen kívül a Comfort modell nagyméretű, tapadásmentes sütőfelülettel rendelkezik, és a biztonsági fogantyú a fedéllel való használathoz is rendelkezik egy mechanizmussal. A belsejében egy praktikus mérőskála is található, és a serpenyő indukcióssütéshez is használható.
- Tartós felületkezelés, amely lehetővé teszi a fémszerszámok használatát
- Nem tapadó belső felület, magas hővezető képesség
- Csúszásmentes fogantyú mechanizmussal a fedélhez vagy a fröccsenés elleni védőpajzshoz
- Alkalmas minden hőforráshoz, beleértve az indukciót is
- Könnyű súly, könnyen kezelhető, akasztási lyukkal
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.485 kg |
| EAN vonalkód: | 4009209367651 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 28 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, PFOA nélkül, Mérési skála |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | Fissler Adamant |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| A Fissler GmbH a legnagyobb német háztartási és konyhai készülékek gyártója. Az edények precíz kidolgozásban, célszerűségben és kifinomult formatervezésben kiválóak. Bár a Fissler egyike a német szuperbrandnak, még mindig egy világos céllal rendelkező családi vállalkozás. | ![]() |
